Softnews

Після апдейту Windows 11 на ній перестає працювати GTA V

Оновлення корпоративної версії операційної системи Windows 11 Enterprise LTSC під номером збірки Build 26100.712 викликало серйозні проблеми сумісності з популярною грою GTA V. На це поскаржилися користувачі форуму Reddit, які встановили пакет оновлення KB5037850.

За словами постраждалих геймерів, системна помилка 0xc0000005, з якою вони зіткнулися, вказує на порушення прав доступу під час спроби запуску гри. Вона призводить до негайного завершення роботи гри відразу після запуску. Рішення наразі немає, і навіть повне перевстановлення GTA V не усуває проблему.

Як зазначили в коментарях інші учасники форуму, ця проблема трапляється і в інших користувачів, які оновилися до корпоративної Windows 11 24H2 LTSC інших випусків. При цьому на споживчих версіях операційної системи аналогічні інциденти не спостерігаються.

Компанія Microsoft поки ніяк не коментувала ситуацію і не надала офіційного графіка випуску виправлення.

Windows з припискою LTSC – це корпоративна версія операційної системи, яка відрізняється від звичайних версій меншим споживанням оперативної пам’яті, відсутністю багатьох звичних програм і функцій.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button