Новини

Дмитро Кулеба розповів, як світ бачить перемогу України: сценаріїв є декілька

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба часто дає розгорнуті інтерв’ю вітчизняним та закордонним ЗМІ де підіймає тему війни, а також обговорює поведінку різних країн стосовно України та Росії. Зокрема, днями він дав інтерв’ю на честь презентації книги “Війна і нові горизонти”. Презентація відбудеться 1 червня й у книзі зібрано безліч думок різноманітних світових лідерів, політичних діячів, мислителів, експертів та інших осіб, які висловились про війну й зокрема про те, яким вони бачать майбутнє України.

Ідея книги належить Кулебі

Ідея зробити таку збірку належить власне Дмитру Кулебі. Він вважає, що говорити про Україну потрібно багато, постійно й усіма можливими способами. Тобто не лише через соціальні мережі, а й через написання книг, зйомки фільмів тощо.

В інтерв’ю, Кулебі задали важливе питання, – “Як бачать західні партнери перемогу України, та чи бачать її взагалі?”. Міністр відповів, що сьогодні звучать, як мінімум три різних сценарії нашої перемоги.

війна

Перший сценарій — це повна та беззаперечна перемога з поверненням усіх кордонів 1991 року. Зі слів Кулеби є багато лідерів, які вважають, що це єдино правильний варіант. Мовляв — поразка України це поразка всієї демократії. Ба більше, Україна не просто повинна перемогти, а й отримати членство в ЄС та НАТО.

Водночас є й такі країни, які кажуть, що підтримувати Україну варто, але без ескалації конфлікту, тобто вони неохоче надають необхідну зброю, далекобійні ракети, адже не хочуть, щоб ця зброя влучала по території РФ.

Існує й третя думка, а саме, що Україна має перемогти, але відмовитися від частини своїх територій, наприклад, тих, які окуповані ще з 2014 року.

Тобто більшість стверджують, що Україна повинна перемогти, однак єдності в тому, як це має виглядати, поки немає.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button