Hardnews

Названо глобальну помилку, яку роблять майже всі власники смартфонів: це небезпечно для здоров’я

Сьогодні смартфон є практично у кожної людини, ба більше, у кожного члена сім’ї. Тобто вдома електронний гаджет мають як діти, так і дорослі. Є безліч застережень щодо користування смартфоном, наприклад, не бажано ним користуватися коли він заряджається, адже пристрій може перегріватися та навіть вибухнути. Водночас мало хто говорить про те, як поводитися зі смартфоном в нічний час доби. 90% власників мобілок просто засинають з ними, або ж у кращому випадку ставлять телефон поруч на тумбу, чи підлогу біля ліжка. Так робити не можна, й науковці вкотре на цьому наголошують.

Куди ставити смартфон на ніч?

Перед сном більшість люблять погортати соцмережі, однак якщо ви чуєте, що засинаєте потурбуйтесь про те, щоб відкласти телефон якомога далі від ліжка. Ідеально, якщо відстань між вашою головою та смартфоном не менше 50 метрів. Це стосується мешканців міст, а у сільських місцевостях, де немає базових станцій, випромінювання, яке роздає гаджет ще сильніше. Тож селянам варто відкладати телефон ще далі.

Смартфони

Також, щоб забезпечити собі здоровий та міцний сон — експерти радять й взагалі відключати на ніч Інтернет на телефоні. При чому як вайфай, так і мобільні дані, а особливо останні. При цьому роутер можна не виключати. Він особливої небезпеки для людини не несе, і його шкідливе випромінювання — це всього лиш міф. Ба більше, часте відключення маршрутизатора може призвести до його поломки. Щоразу коли ви вимикаєте роутер з розетки ви провокуєте його екстрене перезавантаження та скидання до заводських налаштувань, що негативно відображається на терміні експлуатації пристрою.

Достатньо всього лиш вимкнути інтернет на телефоні, або й зовсім ввімкнути режим “Політ”.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button