Новини

Як прибрати жуйку з одягу: названо три раніше нечуваних способи

Жуйка на улюблених джинсах чи іншому одязі — це завжди дуже сумно, адже відчистити її вкрай складно. Дехто пробує віддирати її за допомогою ножа. Інші користуються старим методом — заморозити одяг у морозильній камері, а потім знову ж за допомогою ножа відчепити жуйку. Але це так довго й не зручно, а ще в морозилці не завжди знайдеться місце для штанів, чи кофтини. Є ще три способи, про які мало хто чув. Ті, хто вже їх випробував каже, що способи дійсно дієві, тож беріть їх на замітку.

Спосіб №1

Вам знадобиться звичайна зубна паста, але виключно білого кольору. Тобто не підійде паста, яка має м’ятний відтінок, чи червоні або сині добавки. Потрібно нанести пасту на всю ділянку де є жуйка і почекати поки паста засохне. Потім разом з нею акуратно відірвати жуйку від поверхні тканини. Ефект має бути схожим якби ви помістили одяг у морозильну камеру. Якщо жуйка погано відривається можна допомогти собі ножем з гострим та тонким лезом.

жуйка

Спосіб №2

Знадобиться спирт або будь-який міцний алкоголь. Замочіть тканину з жуйкою в спирті й спостерігайте коли вона почне розмочуватись. В результаті жуйка повинна перетворитися у звичайну масу й легко відчиститись від тканини. Однак будьте обережні з делікатними та кольоровими тканинами, адже спирт може залишити по собі пляму.

Спосіб №3

Останній варіант відчистити жуйку — це взяти трохи свіжого лимонного соку. Кислота, яка в ньому міститься розщеплює каучук, тож жуйка може, як і у випадку зі спиртом перетворитися у не липку масу. З соком поетапність дій така ж, як і зі спиртом. Замочити, почекати й почистити.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button