Hardnews

Мінцифри опублікувало інструкцію як бути онлайн без світла

В умовах постійних обстрілів енергетичної інфраструктури України Міністерство цифрової трансформації надало важливі поради, які допоможуть громадянам залишатися на зв’язку навіть під час відключень електроенергії, які будуть діяти до кінця літа.

Завантажити мапу точок підзарядки в Дії

Завантаживши цю карту, користувачі можуть знайти місця, де можна зарядити телефон, підключитися до інтернету або здійснити дзвінок. Карта доступна на головному екрані додатку Дія.

Підключення до інтернет-провайдерів за допомогою технології xPON

Технологія xPON може забезпечити доступ до інтернету до 72 годин під час відключення електроенергії. Громадяни можуть перевірити, чи підтримує їхній провайдер xPON, на інтерактивній карті від Міністерства цифрової трансформації та ЛУН. Якщо підтримує, користувачі повинні придбати спеціальний павербанк і підключити його до свого маршрутизатора та ONU.

Використовуйте національний роумінг

Національний роумінг може бути критично важливим інструментом, коли вимикається електрика.

Ось як його увімкнути:

  • На Android: Вимкніть автоматичний вибір мережі, перейшовши до “Налаштування – Мобільна мережа (або Зв’язок) – Оператор”.
  • На iOS: Перейдіть до “Налаштування – Стільникові дані – Вибір мережі”.

Потім виберіть доступну мережу: Vodafone UA, UA-KYIVSTAR або LIFECELL. Для підключення може знадобитися кілька спроб, тому наполегливість є ключовим фактором. Переконайтеся, що після підключення ви можете здійснювати вихідні дзвінки або надсилати SMS-повідомлення.

Залишатися на зв’язку під час відключення електроенергії дуже важливо. Дотримуючись цих порад, громадяни зможуть підтримувати зв’язок з близькими та отримувати доступ до життєво важливої інформації навіть у складні часи.

Також Київстар дозволив дивитися фільми та передачі без доступу до інтернету.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button