Новини

Це неминуче: Юрій Бойко назвав терміни відключень електроенергії

Очікується, що відключення електроенергії в Україні, які розпочалися 14 травня, триватимуть до серпня-вересня. Навіть якщо погода буде м’якою, взимку в енергосистемі також виникне дефіцит електроенергії.

Про це заявив Юрій Бойко, радник Прем’єр-міністра та член Наглядової ради “Укренерго”, під час прес-конференції в Українському медіа-центрі.

Бойко пояснив, що до серпня-вересня атомна генерація завершить активну фазу ремонтів, а в енергосистемі залишиться значна сонячна генерація. Крім того, навантаження на енергосистему зменшиться, оскільки погода буде теплою, але не спекотною.

Юрій Бойко
Юрій Бойко, радник Прем’єр-міністра та член Наглядової ради “Укренерго”

Якщо говорити про травень, то ці обмеження могли б початися трохи пізніше, якби погода не була такою холодною“, – сказав Бойко.

Однак зі зниженням температури українці почали активніше користуватися обігрівальними приладами, що призвело до дефіциту потужності в енергосистемі, незважаючи на активний імпорт електроенергії. Для підтримки балансу та уникнення аварій диспетчери були змушені здійснювати відключення електроенергії.

Бойко попередив, що зима буде “неминуче важкою”, а повністю відновити зруйновану генерацію за два місяці неможливо. Навіть якщо зима буде теплою, дефіцит електроенергії неминучий.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button