Бізнес та акції

Складено ТОП найпопулярніших мобільних додатків

Додатки для смартфонів давно стали найважливішим елементом світової економіки. Вже до 2021 року капіталізація цієї сфери досягне 6,3 трильйонів доларів.


Аналітична компанія Sensor Tower, що вивчає настільки пріоритетний сектор економіки, опублікувала звіт, що оцінює 20 найбільш завантажуваних додатків в 2019 році та розкриває цікаву особливість першої п’ятірки лідерів. Справа в тому, що 4 з 5 додатків (Facebook, Messenger, WhatsApp та Instagram) належать Facebook – компанії, що займає 7-е місце в загальносвітовому рейтингу найдорожчих брендів.

рейтинг додатків

За 2019 рік було завантажено близько 115 млрд додатків, включаючи 31 млрд в App Store і 84 млрд в Google Play. Окремо варто згадати додатки зі створення коротких відео, такі як TikTok (740 млн завантажень) і Likee (330 млн завантажень), які продовжують стрімко набирати популярність, що помітно на наступному зображенні з топом за 4 роки.

рейтинг додатків

Мобільні ігри також набирають обертів, адже в 2019 році близько 2,4 млрд людей, які брали участь в онлайн-баталіях зі своїх смартфонів. Однозначним лідером року стала Call of Duty, завантажена 170 млн раз, але в загальному рейтингу вона як і раніше поступається Pokemon GO з 300 млн завантажень. Найбільш активними країнами виявилися Індія, США, Бразилія та Росія.

рейтинг додатків

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button