Новини

Між WhatsApp і Facebook Messenger сильно укріпилась нова платформа

2019 рік став роком стрімкого зростання популярності платформи для коротких відеороликів TikTok і її китайського аналога Douyin. Відповідний додаток було завантажено понад 700 мільйонів разів по всьому світу, що дозволило йому випередити таких гігантів, як Facebook і Facebook Messenger.


Тепер саме TikTok є другим за популярністю додатком в світі, поступаючись тільки WhatsApp, який за рік скачали 850 млн раз. Згідно з опитуванням, проведеним Sensor Tower, 45% нових завантажень TikTok були здійснені з Індії.

При цьому завантаження WhatsApp в 4 кварталі 2019 року зросли на 39%, в основному за рахунок індійської аудиторії. Sensor Tower бере дані з Google Play Store і App Store. За фактом завантажень набагато більше, оскільки Google Play заблокований в Китаї.

[adsforwp id=”10622″]

TikTok

TikTok зробив революцію в короткометражному відео. Деякі великі гравці, такі як Facebook і Instagram, спостерігають за цією платформою та планують оновлювати свої сервіси відповідною функціональністю.

Мінакші Тиварі, аналітик дослідницької компанії Forrester.

Втім, TikTok в минулому році не вдалося отримати прибуток, незважаючи на те, що призначена для користувача база сервісу налічує 1,6 мільйона чоловік.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button