Бізнес та акції

Клієнти Приватбанку не можуть отримати виплати

Зовсім нещодавно жінка розповіла свою історію, яка сталася з нею, і пов’язана вона з фінансовою установою, а точніше, з Приватбанком.

На сайті Мінфіну з’явилась чергова скарга на роботу банку, цей коментар можна було знайти в відповідному розділі.

Ця скарга була пов’язана з тим, що карта не змогла прийняти зарахування пенсії, і що для цієї дії доступ заблокований. 

Як повідомляє постраждала, її мати не змогла отримати пенсію, так як працівники банку призупинили цю дію на самому рахунку жінки. Причиною цього стало те, що жінка проводить за кордоном багато часу, і карткою вона не користується. Саме так це пояснили працівники банку. Але у жінки був дублікат картки, і він оформлявся по згоді двох сторін. Слід зазначити і той факт, що також жінка повідомляє про те, що карткою регулярно користується, і це значить, що кошти теж постійно «рухаються». Коли звернулися з цим питанням до пенсійного фонду, там заявили, що фінансова установа неодноразово повідомляла, що пенсія надходить за довіреністю, але як це розуміти, ніхто не знає, адже кошти надходять на власний рахунок. Кожен дивується коли звертаються з цією проблемою, але ніхто не знає як її правильно вирішити.

Більш всього дивує те, як можна отримувати пенсію за довіреністю на свій же рахунок? Навіть до цього часу не зрозуміло.

Також додається, що дублікат картки саме створений для того, аби карткою могла користуватися ще якась особа, в даному випадку, дочка, адже на це може бути цілий ряд вагомих причин. Кожна особа має право на пенсію, і як нею розпоряджатися, вирішувати тільки їй самій. Жінка задається питанням, а хто ж буде покараний?

Представники банку лише повідомляють про те, що спеціалісти працюють над цим питанням і намагаються його вирішити. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button