Новини

ПриватБанк виплатить по 2000 гривень своїм клієнтам: названо умови акції

Українські банки часто влаштовують різноманітні акції, щоб залучити ще більше клієнтів, а також щоб заохотити вже існуючих активніше користуватися послугами банку. Наприклад, зараз стало відомо, що ПриватБанк спільно з Visa запускають програму кешбеків. Щоб виграти кешбек від 200 до 2000 гривень або iPhone 15 потрібно робити перекази коштів через номер телефону.

ПриватБанк запускає нову програму кешбеків для клієнтів, які активно користуються безпечними та зручними переказами коштів за номером телефону. З початку травня протягом 4-х місяців кожний грошовий переказ від 100 грн за номером телефону в Приват 24 на картку Visa дає можливість клієнтам виграти кешбек від 200 до 2000 грн та один з 8 iPhone 15”, – йдеться в оголошенні на сайті банку.

Робити такі перекази дуже зручно

Член правління з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко зазначив, що станом на сьогодні вже понад 4 мільйони користувачів підключили опцію переказу коштів за номером телефону. Це дуже зручно, адже не потрібно надавати відправнику номер своєї банківської картки.

Приват24

Щоб почати користуватися послугою «Переказ коштів за номером телефону», достатньо в мобільному застосунку Приват 24 натиснути на своє фото профілю, обрати розділ “Налаштування” та перейти в меню “Платіжні налаштування”, вибрати картку за замовчуванням і натиснути “Встановити””, – зазначають в банку.

Щоб зробити переказ за номером телефону, потрібно як і завжди натиснути кнопку “Переказати кошти” і в полі, де потрібно ввести номер картки слід ввести номер телефону отримувача.

Щоб зареєструватися в акції та претендувати на цінні призи потрібно пройти коротку реєстрацію за цим посиланням. В розіграші бере участь абсолютно кожен платіж на суму від 100 гривень переказаний саме за допомогою мобільного номера.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button