Новини

Українцям стане простіше купити автомобілі Renault

В Україні немає дійсно вигідних програм з кредитування автомобілів, а особливо якщо оформлювати кредит через банк. Відсотки великі, а відтак й переплата теж. ПриватБанк планує змінити це й анонсує нову партнерську програму спільно з французькою компанією Renault. В рамках цієї програми компанії надаватимуть людям вигідні умови автокредитування на автомобілі марки Renault. Як зазначає член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, завдяки цій програмі бажаючі купити авто в кредит зможуть оминути бюрократію та отримати автомобіль на максимально вигідних умовах.

Що відомо про умови кредитування?

Renault — добре знаний автомобільний бренд в Україні, тому ми раді оголосити про запуск нової партнерської програми кредитування для фізичних осіб, що робить для українців придбання надійного автомобіля більше зручним та вигідним, – відзначив Дмитро Мусієнко.

приватбанк

Серед переваг нової програми можливість оформити кредит з мінімальним набором документів. Рішення про видачу кредиту банк буде ухвалювати всього кілька хвилин. Керувати платежами та кредитом загалом, наприклад, достроково його погашати, можна буде у додатку Приват 24.

Для того, аби купити автомобіль потрібно буде зробити перший внесок у розмірі 20% від вартості авто. Зробити все можна у відділенні ПриватБанку, попередньо вибравши автомобіль та дочекавшись схвалення від фінустанови.

Для прикладу в банку навели розрахунки за умови придбання автомобіля вартістю 713 000 гривень. Якщо оформлювати кредит на 5 років, то щомісячний платіж становитиме 7 472 гривні.

Програма дозволить більшій кількості українців дозволити собі нове авто. Серед вагомих переваг — знижена процентна ставка протягом першого року, а також відсутність нотаріального завірення договору застави. Погашати кредит можна через додаток Приват24, або в терміналах самообслуговування, чи на касі банку.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button