HardnewsНовини

У Apple проблеми з виробництвом iPhone 9 та інших моделей

Виробництво нового смартфоні iPhone 9 може зіткнутися з перебоями через спалах коронавіруса, як стверджує Марк Гурман (Mark Gurman) з Bloomberg.


Переважна більшість iPhone на замовлення Apple виробляється в Китаї, компанією Foxconn в Чженчжоу і Pegatron недалеко від Шанхая. Обидва заводи знаходяться більш ніж в 500 кілометрах від міста Ухань, епіцентру спалаху вірусу, але Гурман впевнений, що відстань «не захищає їх від наслідків».

Інші аналітики, погодилися з Гурманом. Вони вважають, що при запуску даного смартфона Apple гарантовано зіткнеться з поставками комплектуючих, виробництвом, тестуванням, доставкою і так далі.

[adsforwp id=”10622″]

iPhone 9

Apple розмістила замовлення на 65 мільйонів раніше анонсованих iPhone і на 15 мільйонів iPhone 9, згідно Nikkei Asian Review. Однак масове виробництво, яке спочатку планували почати на третьому тижні лютого, може бути відкладено через спалах вірусу.

За словами Метью Кантермана (Matthew Kanterman) з Bloomberg, в провінції Хенань, де знаходиться завод в Чженчжоу, зростає число підтверджених випадків коронавіруса, що може привести до того, що Foxconn або уряд закриють заводи, щоб запобігти подальшому зараженню.

Foxconn заявила, що стежить за ситуацією в Китаї та дотримується всіх рекомендованих заходів з охорони здоров’я.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button