Новини

Xiaomi поступиться лідерством смартфонам компанії BBK Group

Китайський виробник смартфонів Xiaomi впевнений, що він зможе зберегти свою лідируючу позицію на індійському ринку смартфонів і в наступному році, але галузеві експерти вважають інакше.

На думку експертів, в наступному році Xiaomi може поступитися лідерством в Індії, проте мова йде не про Samsung або Apple. Аналітики нарешті згадали про те, що Oppo, Vivo, OnePlus і Realme входять до складу однієї компанії BBK Group. Саме вона може стати лідером за сумарними продажу своїх смартфонів в Індії.

З огляду на чудові успіхи, досягнуті брендами BBK в Індії в третьому кварталі 2019 року, Xiaomi слід з обережністю ставитися до зростаючої конкуренції і скорочення частки ринку.

Прабху Рам з Head-Industry Intelligence Group (IIG), CyberMedia Research (CMR).

Всі ці бренди продемонстрували відмінні результати в Індії в поточному році і лише набирають обертів. Realme, зокрема, показує рекордне зростання. З іншого боку, у Xiaomi справи теж йдуть добре, але в третьому кварталі 2019 року частка Xiaomi на ринку впала з 30,6% до 27,1%.

Оскільки Realme пропонує нові продукти в середньому і преміальному сегментах, а OPPO і Vivo також повідомили про свої плани вийти в преміальний сегмент, Xiaomi чекає непроста битва.

Прабху Рам


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button