Новини

Huawei, Oppo, Vivo та ще шість брендів боряться з коронавірусом в Китаї

Huawei

Підтримуючи боротьбу з коронавірусом у найбільш постраждалому китайському місті Ухань, різні виробники смартфонів жертвують солідні суми. Свій внесок зробили Huawei, Oppo, Vivo, Nubia, Realme, TCL і Meizu.


Huawei перевела Уханьській благодійній федерації для профілактики та боротьби з епідеміями близько 4,3 млн доларів. Крім того, Huawei також завершила установку базових станцій 5G в гірській лікарні Ухань. Інші виробники смартфонів Oppo та Vivo також пожертвували аналогічні суми, а TCL перевела близько 1,5 млн доларів.

TCL також безкоштовно відвантажує в тому числі РК-панелі для громадських місць, кондиціонери, холодильники, пральні машини та інші необхідні продукти.

[adsforwp id=”10622″]

Боротьба з вірусом

Підрозділ Nubia перевів на рахунок Уханьської благодійної федерації близько 86 тис. доларів, внесок Realme і Meizu склав 72 і 43 тис. доларів відповідно.

Раніше допомогу надали Xiaomi, Lenovo та інші компанії, вони першими відвантажили захисні маски та обладнання, необхідне для надання невідкладної допомоги.

На тлі епідемії почастішали чутки та помилкова інформація, за яку в Китаї можуть посадити до в’язниці на термін до 7 років.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Apple Watch звинуватили у викраденні чужих технологій

В минуле

Гнучкий Moto Razr: примхлива забавка за космічні гроші на відео

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle