Новини

Тепер iPhone можна купити вдвічі дешевше

Обговорення
iPhone XR

Жителі та гості США в даний момент можуть придбати вкрай актуальний смартфон сімейства Apple iPhone за дуже привабливою ціною.


Якщо ви шукаєте сучасний iPhone, але не хочете витрачатися на iPhone 11, iPhone 11 Pro або iPhone 11 Pro Max, то вам може сподобатися iPhone XR, особливо по його поточній ціні.

Verizon пропонує iPhone 11 з 64 ГБ флеш-пам’яті за ціною 299,79 долара, тобто вдвічі менше за звичайну. Також бажаючі можуть придбати версію з 128 або 256 ГБ незалежної флеш-пам’яті, отримавши таку ж саму знижку в 300 доларів.

iPhone XR

Більш того, смартфон можна придбати за контрактом в розстрочку на 24 місяці, протягом яких ви будете платити по 12,49 долара в місяць (за 64 ГБ), по 14,58 долара (за 128 ГБ) і по 18,74 (за 256 ГБ).

Нарешті, якщо покупці переключаться на пакет Verizon з безлімітним тарифним планом, то вони отримають передплачену карту MasterCard на 200 доларів, які можна витратити на свій розсуд.

Цей прайс-кат не є перманентним, проте напевно пропозиція, яка діє до 29 січня, може зацікавити багатьох потенційних покупців.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

З’явились свіжі дані про наступника Samsung Galaxy A41

В минуле

Сотовый оператор «Киевстар» запустил один из лучших тарифов на рынке

В майбутнє

Також буде цікаво