Новини

З’явились нові характеристики гнучкого Samsung Galaxy Z Flip

Samsung готується презентувати захопленій публіці свій другий смартфон зі складним дисплеєм. Ним стане розкладачка Galaxy Z Flip, якій приписують 6,7 ” AMOLED-дисплей з отвором під фронтальну камеру, чіпсет Snapdragon 855, подвійну камеру з 12-Мп основним сенсором, акумулятор на 3300-3500 мАг та цінник в 1400 євро.


Про переваги двох екранів Galaxy Fold ми чули вже більш ніж достатньо, але як справи у Galaxy Z Flip?

Макс Вайнбах (Max Weinbach), що став провідником у світ смартфонів Samsung, за місяць до їх офіційної презентації, розповів про два сценарії, як буде проявлятися унікальний форм-фактор. Перший властивий більшості «розкладачок» – закінчення виклику простим зачиненням двох половинок.

[adsforwp id=”10622″]

Samsung Galaxy Z Flip

А ось другий заслуговує на інтерес. За інформацією джерела, Galaxy Z Flip можна буде зафіксувати в двох положеннях: 90 і 180 градусів. Якщо з останнім все ясно («розкладачка» перетворюється в класичний смартфон), то проміжний вимагає уточнення.

Справа в тому, що смартфон зможе адаптувати додатки (наприклад, Google Duo) під половину дисплея для зручного використання в такому режимі. Теоретично, через функціональність мультивіконного режиму в такому форматі можна навчити працювати будь-яку програму, але чи буде це реалізовано Samsung без обмежень, поки невідомо.

До слова, як це працює Samsung показала ще в жовтні в своєму ролику про майбутнє. Що ж, майбутнє настало! Чекаємо 11 лютого.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button