Новини

Фронтальна камера не там де у всіх: новий патент Oppo

Oppo F15

На цьому тижні з’явилася інформація про новий смартфон китайського виробника Oppo, фронтальна камера якого розташована не так, як у більшості інших телефонів на ринку.


Безрамкові смартфони стрімко розвиваються ось уже кілька років. Ще в 2014 року вийшов Sharp Aquos Crystal, який був позбавлений верхньої рамки дисплея. Потім послідували Xiaomi Mi Mix в 2016, який теж мав широку рамку тільки під екраном, і Essential Phone в 2017 році з каплевидним вирізом під фронтальну камеру.

Пізніше різні виробник продовжили експерименти, на ринку з’явилися спливаючі камери, а також врізані прямо в екран об’єктиви. Даний дизайн був запатентований компанією Oppo ще на початку минулого року, проте інформація з’явилася тільки зараз.

[adsforwp id=”10622″]

Oppo

Особливістю смартфона є «зворотний каплевидний виріз» під фронтальну камеру, яка нарізається не на екран, а на верхню частину корпусу смартфона.

Варто відзначити, що і компанія Meizu продовжує випускати смартфони з дуже вузькою верхньою рамкою, де розміщуються камера та інші датчики.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

iCloud назвали офіційним інструментом стеження

В минуле

Користувачі Xiaomi зможуть моніторити поширення вірусів та епідемій

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle