Новини

“Нової пошти” більше не буде: офіційна заява пресслужби компанії

Група компаній “Нова пошта” зникне з ринку. Назву групи компаній змінять на Nova. Водночас поштовий оператор збереже назву “Нова пошта”. 

Про це офіційно повідомили в пресслужбі. 

Деталі

Як йдеться в повідомленні компанії NOVA, вони вже набагато більше ніж пошта, саме тому хочуть забрати це слово з назви групи компаній. 

Там додали що логістичний оператор так і залишиться “Новою поштою”. Ребрендингу та зміни логотипів не буде, принаймні найближчим часом. 

В компанії нагадали, що “Нова пошта” працює га ринку України з 2001 року. Зараз  в групу входить кілька компаній:

  • Нова пошта в Україні. Доставляє документи, посилки та великі вантажі. Має 11 400 відділень та 15 500 поштоматів в Україні. Доставляє вантажі Україною протягом доби та день в день у межах міст.
  • Nova Post Europe. Компанія надає логістичні послуги в Європі та між ЄС та Україною. Зараз відкрито представництва в 11 країнах Європи. 
  • NovaPay. Небанківська фінансова установа, яка розширює власну платіжну систему та надає фінансові послуги. Є учасником міжнародних платіжних систем Visa та MasterCard. 
  • Nova Global. Компанія фокусується на глобальному ринку електронної комерції та співпраці з міжнародними маркетплейсами. 
  • Supernova Airlines. Надає послуги доставки по всьому світу. Компанія здійснила лише кілька десятків рейсів між країнами Європи, але скоро почне здійснювати польоти між континентами вантажними літаками. 
  • Nova Digital. Це виробник веб-додатків та програмного забезпечення.

Нова пошта

Конкуренти Нової пошти

В Україні працює два основні оператори почтового зв’язку — державна Укрпошта та приватна Нова пошта. Перевага Укрпошти — нижча вартість доставки та відділення в села. Нова пошта доставляє посилки швидше та надає сучасний сервіс. 

Ще одна альтернатива Meest. Але ця служба доставки більш популярна для міжнародних перевезень. В Україні, особливо в малих містах, посилки доставляють раз-два на тиждень. 


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button