Новини

В Україні більше не найдешевший інтернет: хто став лідером

Станом на початок 2020 року середня вартість фіксованого широкосмугового доступу (ШСД) в інтернет становить в Україні 159,2 грн./міс. За дешевизною цього сервісу наша країна посіла друге місце в світі, тоді як рік тому утримувала лідерство. При цьому середня швидкість українських провайдерів – 7,7 Мбіт / с.


“Пальма першості” в 2019 році дісталася Сирії, але тільки через те, що національна валюта цієї держави через тривалу війну пережила крах. До такого висновку прийшли дослідники з британської компанії Cable.co.ua.

Широкосмуговий інтернет в Україні – швидкий і дешевий, хоча число користувачів все ще відносно низьке. Приблизно половина населення має доступ до ШПД, тоді як в Британії – 90%, порівняли експерти.

[adsforwp id=”10622″]

Трійку призерів в рейтингу країн з найдешевшим інтернет-доступом замкнув наш північно-східний сусід. У РФ широкосмуговий зв’язок – дешевий і швидкий, підключення за технологією ADSL та FTTH є в великих містах. Провайдери пропонують швидкість до 700 Мбіт / с при середній ціні всього $ 9,77 доларів на місяць.

Експерти Cable.co.uk відзначили, що за період 2018-2019 рр. швидкість ШПД в середньому збільшувалася на 20,65%. Тоді як вартість інтернет-доступу для споживачів впала майже на 20%.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button