Новини

Чого чекати від Світого Конгресу Мобільних технологій 2020

Світовий конгрес мобільних технологій (MWC) – найбільша мобільна подія року. На шоу можна побачити презентацію багатьох найпопулярніших смартфонів, смарт-годинників та планшетів року, а також появу найгарячіших нових тенденцій у сфері мобільних технологій, наприклад 5G. Взагалі всі відомі бренди так чи інакше відвідують MWC. Виняток – Apple, хоча тенденції, що спостерігаються на MWC, практично відображають і iPhone.


Що таке Світовий конгрес мобільних технологій та коли він проходить?

MWC – це щорічна виставка, яку проводить GSMA. Місцем проведення теоретично мають бути різні куточки Європи, але, як і багато інших міжнародних заходів, включаючи глобальні саміти з продаж, міжнародні медичні конференції, EPT – останні декілька років MWC проводиться саме в Барселоні.

В 2020 році виставка триватиме з 24 по 27 лютого – це дати активного показу, коли проходять виступи та працюють виставкові зали. Однак чимало впливових заяв відбудуться на прес-конференціях у неділю, 23 лютого.

[adsforwp id=”10622″]

Поза споживчою сферою, конгрес також притягує багато провідних компаній та рушійних сил прогресу для обговорення майбутнього мобільних пристроїв – 5G, новітнє мобільне обладнання, віртуальну реальність та інші пов’язані з цим технології.

Що буде презентовано на Світовому конгресі мобільних технологій 2020?

Samsung на MWC 2020

Samsung на MWC 2020

Samsung, як найбільший у світі виробник телефонів, завжди має велику присутність на Світовому конгресі мобільних технологій, але цього року не варто очікувати, що компанія презентує на виставці щось значне. Компанія запустить Galaxy S20 та Galaxy Z Flip на спеціальному заході 11 лютого, але очікується, що Samsung буде в Барселоні та продемонструє різноманітні нові пристрої.

Sony на MWC 2020

Sony Mobile завжди запускає нові телефони на MWC. Так, очікується що оновлення флагманського смартфону в 2020 році, швидше за все, буде стосуватися Xperia 1. Крім того, ходять чутки про Xperia 2 (або друге покоління Xperia 1) та навіть декілька згадок про Xperia 5 Plus. Ймовірно, він працюватиме на Qualcomm Snapdragon 865. Про плани Sony поки що відомо небагато, але вже можна очікувати запуску нового пристрою. Xperia 10 також може бути оновленим.

[adsforwp id=”10622″]

Xiaomi на MWC 2020

Xiaomi намагається розширити свій вплив у Європі, і, взявши до уваги перипетії Huawei, у них є значні шанси на успіх. Вже відомо, що Xiaomi Mi 10 буде запущений на Qualcomm Snapdragon 865. Підозрюємо, що його презентують в Китаї ще до початку MWC, а протягом конгресу у Барселоні відбудеться європейський запуск.

Nokia на MWC 2020

Nokia люблять гучно про себе заявляти на MWC, оголошуючи багато оновлень для своїх пристроїв. Ходять чутки, що Nokia запустить доступний мобільний телефон із 5G у 2020 році, який працюватиме на платформі Snapdragon 765. Запуск цього телефону очікується саме на MWC. Як повідомляється, він називається Nokia 8.2, але наразі відомо небагато деталей.

[adsforwp id=”10622″]

Oppo на MWC 2020

Oppo на MWC 2020

Очікується, що Oppo презентують Oppo Find X2 на Світовому конгресі мобільних технологій у 2020 році. Компанія збільшує свою присутність за межами батьківщини (Китаю) і користувачі з нетерпінням чекають на великий ривок. Знову ж, цей телефон, за чутками, працюватиме на платформі Snapdragon 865. Подейкують також, що камера буде розташована під дисплеєм, що забезпечить абсолютно гладку поверхню смартфону.

LG на MWC 2020

В останні декілька років LG представляли свої нові флагманські телефони саме на MWC. Тут ми побачили LG G8 ThinQ, тому має сенс очікувати G9 ThinQ у цьому році. Судячи з дизайну, який злили в Інтернет, LG хоче розширити камери смартфону.

Huawei на MWC 2020

У Huawei був непростий рік, сповнений безкінечних протистоянь з США, які проходили на очах у всього світу. Саме через це, на даний момент досить важко передбачити, чого очікувати від компанії на MWC. Чутки говорять про те, що Huawei P40 і P40 Pro будуть оголошені перед виставкою, але поки що невідомо, чи справді вони будуть продаватися в Європі чи ні.

Microsoft на MWC 2020

На даний момент у Microsoft є набагато більше мобільних пристроїв. З новими Surface Neo та Duo з’явилася ціла нова категорія девайсів Microsoft. Де краще їх презентувати, ніж на найбільшому у світі мобільному шоу?

BlackBerry на MWC 2020

Про BlackBerry не було нічого чути протягом декількох останніх місяців, і наразі важко передбачити, чи буде компанія присутня на MWC чи ні.

Qualcomm на MWC 2020

Qualcomm на MWC 2020

Чимало нових флагманських пристроїв, які будуть представлені на MWC 2020, працюватимуть саме на Qualcomm. Саме тому компанія, ймовірно, матиме велику присутність на виставці. Qualcomm вже представили своє основне обладнання для смартфонів у 2020 році. В той же час, компанія вже похвалилась, що продемонструє референс-дизайн для своєї гарнітури розширеної реальності нового покоління, що працює на базі нового Snapdragon XR2.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button