Новини

Головний флагман лінійки Samsung Galaxy S20 матиме 108 Мп та 100-кратний зум

Обговорення
Samsung Galaxy S20 Ultra

Компанія Samsung в наступному місяці презентує лінійку смартфонів Samsung Galaxy S20, в яку увійдуть моделі Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20 Plus та Samsung Galaxy S20 Ultra.


На днях відомий інсайдер Ice Universe заявив, що Samsung Galaxy S20 і Galaxy S20 Plus не отримають 108-мегапіксельну камеру, про яку говорили протягом останніх декількох місяців.

Ресурс MySmartPrice стверджує, що він отримав підтвердження даної інформації від дуже надійного інформатора. Крім роздільної здатності головного датчика зображення всіх трьох моделей також були підтверджені розміри екранів нових смартфонів.

Samsung Galaxy S20 буде оснащений екраном Dynamic AMOLED діагоналлю 6,2 дюйма, головною камерою на 12 Мп і 10-мегапіксельною фронтальною камерою. Ємність акумулятора складе 4000 мА • год.

Samsung Galaxy S20 Ultra

Модель Samsung Galaxy S20 Plus отримає екран Dynamic AMOLED діагоналлю 6,7 дюйма, а також 12-мегапіксельну основну і 10-мегапіксельну селфі-камеру. Тільки Samsung Galaxy S20 Ultra буде оснащений датчиком зображення роздільною здатністю 108 Мп і 100-кратним гібридним зумом.

Анонс флагманської лінійки відбудеться під час заходу Galaxy Unpacked, призначеного на 11 лютого.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Особами молодше 18 років заборонять користуватися телефонами

В минуле

Microsoft поставила крапку в історії Windows 7

В майбутнє

Також буде цікаво