Новини

Так виглядає перший пристрій на новітній Windows Core

Обговорення
Microsoft Surface Pro 7

Завтра відбудеться офіційний захід Microsoft, на якому будуть представлені новинки апаратного підрозділу компанії. Очікується прем’єра ноутбука Surface Laptop 3, а також двох планшетів – Surface 7 і Surface Pro 7. На цих рендера позує, мабуть, найцікавіша з новинок – Surface 7.


Цікавий він по ряду причин. Судячи по картинках, пристрій виявиться дуже тонким. Звертають на себе і зменшені рамки екрану – ліва і права. Верхня і нижня зроблені товстішими для того, щоб на них легко розмістився магнітний роз’єм і камера з мікрофонами.

Як видно, Surface 7 отримав два порти USB-C. З чуток, які повторюються із завидною частотою, цей планшет отримав процесор на архітектурі Arm і новітню ОС Windows Core.

Microsoft Surface 7 виявиться найдоступнішим представником нової лінійки пристроїв Microsoft. Правда, поки його вартість не називається.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi Band 5 – все що потрібно знати перед покупкою

В минуле

Аналітики пообіцяли iPhone 5G шалену популярність

В майбутнє

Також буде цікаво