VodafoneНовини

Vodafone запустив абсолютно унікальну послугу на базі 4G

Українські мобільні оператори постійно борются за розширення своєї клієнтської бази. Для цього застосовуються різні методи, від здешевлення тарифів до запровадження нових, унікальних послуг. Саме другим шляхом вирішила піти компанія Vodafone, яка запустила нову послугу, у якої немає аналогів в Україні.


Vodafone запустив в комерційну експлуатацію мережу для інтернету речей, повідомляється в прес-релізі компанії.

Розгортання технології NB-IоT (інтернету речей – ред .) Виконується на базі мережі LTE. Вона включає в себе шифрування і аутентифікацію на базі sim-карти.

[adsforwp id=”10622″]

Пристрої, підключені до NB-IoT мережі, зможуть спілкуватися між собою на виділеній частоті 1800 МГц. Особливістю стандарту є “висока проникаюча здатність сигналу, що дає можливість отримання доступу до мережі навіть у важкодоступних місцях”, таких як підвали або шахти ліфтів.

Також NB-IoT буде підтримувати режими збереження енергії в Power Saving Mode, DRX, eDRX. Такі режими забезпечують мінімально можливе споживання енергії і максимальний термін роботи пристроїв – до 10 років. Це, в свою чергу, “важливо для пристроїв, які працюють від батарейки”, йдеться в прес-релізі.

[adsforwp id=”10622″]

Для запуску IoT рішень Vodafone спеціально розгорнула мережу NB-IoT на базі власної 4G мережі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button