Новини

Камери лінійки Huawei P40 отримають абсолютно новий сенсор

Обговорення
Huawei P40 Pro

Індійський інсайдер Судханшу Амбхоре (Sudhanshu Ambhore) кілька годин тому на своїй сторінці в Twitter опублікував подробиці про новий флагман компанії Huawei.


Нагадаємо, китайський виробничий гігант готує до випуску смартфони Huawei P40 і Huawei P40 Pro, які будуть безпосередньо конкурувати з флагманськими смартфонами південнокорейської компанії Samsung.

Джерело повідомило маркетингові назви технологій, які будуть використовуватися в Huawei P40 і Huawei P40 Pro. По-перше, мова йде про флагманські камери, яким виробник в цьому році вирішив дати назву Huawei Ultra Vision Camera. Крім того, згадується якийсь сенсор Huawei Ultra Vision Sensor.

Huawei P40

Раніше повідомлялося, що екран Huawei P40 і Huawei P40 Pro буде загнутий з усіх чотирьох сторін. Цю особливість смартфона виробник назве терміном Huawei Quad-Curve Overflow.

Нарешті, Huawei P40 і Huawei P40 Pro отримають підтримку вдосконаленої технології швидкої зарядки, яка в цьому році буде називатися Huawei EasyCharge.

Компанія Huawei заявила, що вона проведе презентацію своїх нових флагманських смартфонів Huawei P40 та P40 Pro в кінці березня 2020.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Apple планує продавати 888,888 iPhone щодня

В минуле

ТОП-10 найпопулярніших камер за останні 10 років

В майбутнє

Також буде цікаво