Новини

Смартфони Xiaomi отримали неприємний баг

Шпалери зазвичай є досить популярною функцією, якою часто користуються власники смартфонів. У цій статті ми розповімо про шпалери, які не слід встановлювати на Xiaomi Mi 9.

Користувач Xiaomi Mi 9 повідав про ситуацію, яка сталася з ним. При установці певних шпалер на Xiaomi Mi 9 смартфон просто перестає реагувати. Про це повідомив користувач форуму Reddit під ніком Soroush_kohan.

Я змінив шпалери на своєму телефоні, і як тільки я це зробив, екран мого телефону став вмикатися і вимикатися. Він продовжує світитися протягом 1 секунди, а потім вимикається і вмикається на 1 секунду. При цьому зробити щось неможливо, він двічі вібрує, після 5-6 раз з’являється екран завантаження. Далі, смартфон пропонує перезавантажитися, стерти всі дані або зв’язатися з Mi Assistant.

Баг Xiaomi Mi 9
Баг Xiaomi Mi 9

Форумчанин уточнив, що при перезавантаженні відбувається те ж саме, смартфон не може увімкнутися і знову пропонує такі ж самі варіанти. В результаті користувач додав, що вибрав видалення всіх даних, після чого смартфон завантажився.

Вищезазначені шпалери є чорним фоном з різнобарвною смужкою по всьому периметру. Деякі користувачі перевірили і підтвердили, що вони зіткнулися з такою самою проблемою.

Баг Xiaomi

В даний момент вважається, що це баг останньої версії MIUI. Можливо, проблема існує і на інших смартфонах Xiaomi.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button