Новини

Xiaomi Mi 10: нові фотографії майбутнього хіта

Обговорення
Xiaomi Mi 10

На сайті Slashleaks опублікували перші живі фотографії, на яких зображений екран флагманського смартфона Xiaomi Mi 10 з двох сторін.


Цілком можливо, що на фотографіях зображений екран для старшої моделі Xiaomi Mi 10 Pro, так як, за чутками, тільки вона буде оснащена здвоєним фронтальною камерою, яка врізана в правий верхній кут дисплея.

Xiaomi Mi 10

З іншого боку, на стадії чуток висловлюються різні версії. За підсумком Xiaomi Mi 10 теж може отримати аналогічну фронтальну камеру. Вже зараз видно, що модулі камер отримали окремі круглі вирізи.

Рамка по всьому периметру екрану є дуже вузькою, але розглянути її цілком можливо. Якихось додаткових висновків про екран нового флагмана Xiaomi з цих фотографій зробити не вийде.

Xiaomi Mi 10

За однією з версій, Xiaomi Mi 10 представлять до 11 лютого, коли відбудеться анонс Samsung Galaxy S20. За іншою версією, презентація смартфона відбудеться з 19 по 25 лютого.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Розсекречено перший смартфон з 16 ГБ оперативної пам’яті

В минуле

Фейковий 4.5G: lifecell запідозрили у брехні

В майбутнє

Також буде цікаво