Експерти обрали кращі смартфони для запису концертів

Треба прочитати

Фахівці DxOMark деякий час назад стали оцінювати не тільки камери смартфонів, але і звукову підсистему. Кращими смартфонами за якістю відтворення і запису звуку на даний момент є Huawei Mate 20 X і Apple iPhone XS Max.


Запис концерту на Honor 20 Pro, iPhone 11 Pro Max, OnePlus 7 Pro і Samsung Galaxy S10 +
Запис концерту на Honor 20 Pro, iPhone 11 Pro Max, OnePlus 7 Pro і Samsung Galaxy S10 +

І тепер в DxOMark вирішили наочно показати, навіщо почали проводити такі тести. Фахівці джерела вирушили в клуб Sunset Jazz Club, щоб записати там джазовий концерт, використовуючи чотири різних смартфона. В експерименті брали участь Honor 20 Pro, iPhone 11 Pro Max, OnePlus 7 Pro і Samsung Galaxy S10 Plus. Перший має тільки 53 бали і займає передостаннє місце, у iPhone 71 бал і третє місце, а OnePlus 7 Pro і Galaxy S10 + заробили по 65 балів.

Крім якості звуку експеримент дозволяє оцінити і якість відеозйомки при поганому освітленні.

Звичайно, оцінювати якість запису звуку з цього відео не так просто, враховуючи, що у всіх різні акустичні системи, і результат при прослуховуванні буде різним. Самі автори радять використовувати навушники, але і вони у всіх різні.

Однак, практично в будь-яких умовах точно можна почути, що смартфони дійсно записують звук по-різному, причому часом з вельми серйозними відмінностями. Наприклад, OnePlus робить звук істотно голосніше, через що може створюватися відчуття, що результат краще.

Самі ж автори зазначають, що iPhone добре передає тембр інструментів, OnePlus робить звук голоснішим, але часом на шкоду чистоті, S10 + робить звук тихішим і забезпечує непоганий тональний баланс, а Honor 20 Pro просто видає більш поганий результат.

Якість відео в DxOMark не оцінювали, але можна відзначити, що у OnePlus картинка найсвітліша, у Galaxy S10 + – найбільш деталізована, а у Honor 20 Pro – найгірша.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей