Новини

Клієнти Приватбанку першими в Україні отримають доступ до унікальних можливостей

Епоха звичних намe всім старих банкоматів відходить в минуле. Незадовго до Нового року Приватбанк повідомив, що починає кампанію по заміні старих банкоматів на нові. Доведеться замінити величезну кількість пристроїв, так що процес затягнеться надовго. Правління планує провести всю заміну за 2020 і 2021 роки. У чому ж буде різниця між різними пристроями?


Інновації для користувачів Приватбанку

Зрозуміло, нові банкомати будуть відрізнятися не тільки футуристичним зовнішнім виглядом. У них помітно підвищиться швидкодія, а також рівень безпеки. Все, як і зазвичай, стандартні поліпшення. Однак є і одне дуже цікаве нововведення, а саме – можливість автоматичного повернення забутих грошей. Таке трапляється частіше, ніж може здатися на перший погляд. Причиною цього можуть бути як неполадки в програмному забезпеченні або «залізі» банкомату, так і зовнішні чинники. Людина може відволіктися через телефонний дзвінок або раптове погіршення самопочуття, випити зайвого, її можуть спеціально відволікати шахраї – причин, за якими люди забувають гроші в банкоматі, досить багато.

На даний момент, якщо ви забули гроші в банкоматі, вам потрібно пройти цілий квест, щоб їх повернути. Від вас очікується, що ви напишете заяву у відділення банку, після чого під час інкасації банкомат перевірять, і, якщо з’ясується, що грошей в терміналі дійсно занадто багато, гроші вам повернуть. Проте, якщо гроші вкрали, то вам потрібно писати заяву в поліцію – а як вони працюють, всі ми прекрасно знаємо. Благо, тут на вашому боці записи з відеокамери банкомату: побачити підозрілу людину, що підходить до банкомату після вас, щоб забрати забуті гроші, нескладно. Найважче може бути його ідентифікувати.

Нова фішка від Приватбанку, яка буде передбачена в оновлених банкоматах, звичайно, нічим не допоможе вам, якщо гроші були вкрадені. Але якщо ви їх просто забули, то через сорок секунд банкомат втягне їх назад. Після цього гроші відразу ж будуть зараховані на вашу карту. Експерти Приватбанку очікують, що це зменшить фінансові втрати користувачів від забутих грошей не менше, ніж на тридцять відсотків. Оновлення почнеться вже в січні 2020 року, і буде проводитися більш-менш одномоментно в усій країні: спочатку банкомати в великих торгових центрах, потім інші.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

  1. Якщо так буде як пишуть,то в цілому це влаштовує і надихає на користь ПриватБанку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button