Новини

В 2020 році Google презентує тільки один смартфон

Обговорення
Google Pixel 4a

Торік Google підтримала свої флагмани Pixel 3 двома дещо дешевшими моделями – компактним Pixel 3a і більшим Pixel 3a XL. Логічно було припустити, що і в цьому році Google випустить дві моделі середнього рівня. Проте, скоріш за все, цього не буде.


Чутки говорять про те, що сімейство Pixel 4 поповниться тільки однією моделлю – Pixel 4a. Її рендери, нагадаємо, зовсім нещодавно з’явилися в мережі. Причини, за якими Google відмовилася від Pixel 4a XL, не повідомляються, але є думка, що зроблено це з оглядкою на популярність моделей поточного покоління: Pixel 3a продається набагато краще за свого Pixel 3a XL.

[adsforwp id=”10622″]

Pixel 4a

Як повідомляється, Pixel 4a буде доступний в трьох кольорах – чорному, білому і «арктичному синьому» з «гарячим рожевим» акцентом на клавіші включення. Саме останній варіант позує на зображенні. По частині матеріалів обробки особливих змін не очікується – смартфон буде пластиковим.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Microsoft анонсировала “похороны” Windows 7

В минуле

З’явилось фото найпотужнішого смартфону за версією AnTuTu

В майбутнє

Також буде цікаво