Новини

Оголошено нову загрозу для MIUI і EMUI

Обговорення
LineageOS

Компанія Realme повідомила подробиці про свою фірмову оболонку Realme UI, яка побудована на базі операційної системи Android 10 і оболонки ColorOS 7 для смартфонів Oppo і Reno.


Молодий бренд заявив, що нова графічна оболонка запропонує більш зручний інтерфейс на базі Android. Інтерфейс Realme рекламується під слоганом Seamless Fun, який можна перекласти на українську як «безшовні веселощі». Оболонка пропонує нові системні кольори, іконки, шпалери та анімації.

Згідно Realme, інтерфейс отримав «автентичну колірну схему, що дає відчуття життєвої сили, яка дозволить користувачеві відчувати себе молодшим».

Realme UI

Ви зможете створювати іконки, робити їх більш круглими і налаштовувати їх прозорість. Їх розмір також можна персоналізувати. Realme підготувала 11 фірмових шпалер для робочого столу. Вони «натхненні природними елементами» і завжди відповідатимуть кожної колірної гамі. Анімація в новій прошивці характеризується словом «супер».

Realme UI

Будь-яка нова оболонка має бути продуктивною. Realme UI заснована на Android 10 і надає найсучасніші функції енергозбереження та продуктивності. Є також «режим фокусування», який ізолює вас від зовнішнього світу, при цьому смартфон буде грати розслаблюючу музику, щоб допомогти вам зосередитися.

Realme UI

Realme пишається функцією «Захист особистої інформації», яка дозволяє системі виводити порожні інформаційні сторінки, коли додатки запитують доступ до вашої особистої інформації, включаючи історію викликів, контакти, повідомлення або розклад. Таким чином, ваші дані будуть у безпеці.

Графік виходу оновлень для смартфонів Realme

Графік виходу оновлень для смартфонів Realme

Майбутні пристрої Realme будуть поставлятися з Realme UI і Android 10 з коробки.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Honor презентує в Іспанії два флагманських смартфони

В минуле

Одразу три флагмани Samsung отримають 12 Гб оперативної пам’яті

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.