Новини

iPhone 9 і iPhone 9 Plus прийдуть на заміну ще не презентованого iPhone SE 2

Обговорення
iPhone SE 2 Plus

Apple в цьому році може показати велику кількість нових смартфонів. Згідно з раніше опублікованими даними, в тому числі від відомого джерела точних витоків Ming-Chi Kuo, в розробці у компанії з Купертіно є одразу п’ять моделей: чотири з OLED-екраном та iPhone SE 2 на базі iPhone 8 з LCD-панеллю. Крім того, згадувалася максі-версія SE 2, яка нібито готується на 2021 рік.


Проте, Digitimes стверджує, що обидва LCD-варіанти покажуть в цьому році, а загальна кількість нових моделей досягне шести. У зв’язку з цим висунуто припущення, що Apple заповнить пробіл у своїй лінійці, випустивши iPhone 9 та iPhone 9 Plus.

 iPhone 9-iPhone 9 Plus

Обидва мають отримати чіпсет Apple A13, 3 ГБ ОЗУ і 12-Мп основну камеру від флагманських моделей, а Face ID буде замінений на класичний сканер відбитка пальця Touch ID під екраном. Крім різниці в розмірі дисплея, Plus-версія може отримати додатковий сенсор камери, як це було з iPhone 8 та iPhone 8 Plus.

Цікаво, що iPhone SE 2 нібито готувався до анонсу на весняному заході, тому поява iPhone 9 Plus може бути ближчою, ніж здається.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Названа відмінність між Samsung Galaxy Note10 Lite і Galaxy S10 Lite

В минуле

Windows 10 програє операційній системі, якій вже 25 років

В майбутнє

Також буде цікаво