Новини

OnePlus готує “щось особливе”, а саме – невидиму камеру смартфону

Відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe, який часто ділиться ексклюзивною інформацією про новинки мобільної індустрії, виклав перші зображення смартфона OnePlus Concept One.

Раніше компанія OnePlus офіційно оголосила, що компанія буде демонструвати новинки з 7 по 10 січня 2020 року під час прийдешньої виставки споживчої електроніки (CES) в Лас-Вегасі. Піт Лау (Pete Lau), засновник і генеральний директор OnePlus, додав в Twitter, що компанія продемонструє «щось особливе» на цьому заході. Пізніше він уточнив, що OnePlus представить новий концептуальний смартфон на виставці CES 2020.

[adsforwp id=”10622″]

OnePlus Concept One

Корейські джерела заявили, що компанія може показати свій перший смартфон, який оснащений гнучким екраном. Однак представлені в цій статті матеріали вказують на те, що це не так.

Смартфон буде виконаний в стандартному моноблочному корпусі, його камера буде не тільки оформлена нестандартною смугою. На задній панелі буде використовуватися особлива технологія, яка робить невидимими датчики зображення, коли камера не використовується.

Всі подробиці будуть оприлюднені 7 січня 2020 року.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button