Новини

Xiaomi неочікувано відклала випуск революційного смартфону

У другій половині минулого року Xiaomi презентувала Mi Mix Alpha – концепт смартфона з дисплеєм, що займає майже всю поверхню смартфона, причому мова йде не тільки про передню панель, але і про задню, а також торці.


Реліз мав відбутися в грудні минулого року, а кілька офіційних магазинів навіть встигли додати його в свій каталог. Але рік завершився, а смартфон в продажу так і не поступив. Більше того, реліз «альфача», скоріш за все, відкладений на невизначений термін.

Як повідомляє видання ChinaTechCity з посиланням на саму компанію, на даний момент немає конкретної дати релізу Mi Mix Alpha, але вона буде озвучена як тільки це стане можливим. Причини затримки не уточнюються.

[adsforwp id=”10622″]

Xiaomi Mi Mix Alpha

Відзначимо, що Mi Mix Alpha не став першим подібним пристроєм, який не потрапив на ринок в означений термін. Раніше більше ніж на півроку затрималися складні Samsung Galaxy Fold і Huawei Mate X через різні проблеми з конструкцією складного механізму. Xiaomi зізналася, що Alpha спочатку був складним проектом, але потім концепція була переглянута на користь моноліту з опоясуючим екраном.

Озвучена вартість Mi Mix Alpha склала близько $ 2800. Крім особливого екрану, саме цей девайс першим запропонував 108-Мп камеру з сенсором Samsung Bright HMX.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button