Новини

Xiaomi неочікувано відклала випуск революційного смартфону

Обговорення
Xiaomi Mi Mix Alpha

У другій половині минулого року Xiaomi презентувала Mi Mix Alpha – концепт смартфона з дисплеєм, що займає майже всю поверхню смартфона, причому мова йде не тільки про передню панель, але і про задню, а також торці.


Реліз мав відбутися в грудні минулого року, а кілька офіційних магазинів навіть встигли додати його в свій каталог. Але рік завершився, а смартфон в продажу так і не поступив. Більше того, реліз «альфача», скоріш за все, відкладений на невизначений термін.

Як повідомляє видання ChinaTechCity з посиланням на саму компанію, на даний момент немає конкретної дати релізу Mi Mix Alpha, але вона буде озвучена як тільки це стане можливим. Причини затримки не уточнюються.

Xiaomi Mi Mix Alpha

Відзначимо, що Mi Mix Alpha не став першим подібним пристроєм, який не потрапив на ринок в означений термін. Раніше більше ніж на півроку затрималися складні Samsung Galaxy Fold і Huawei Mate X через різні проблеми з конструкцією складного механізму. Xiaomi зізналася, що Alpha спочатку був складним проектом, але потім концепція була переглянута на користь моноліту з опоясуючим екраном.

Озвучена вартість Mi Mix Alpha склала близько $ 2800. Крім особливого екрану, саме цей девайс першим запропонував 108-Мп камеру з сенсором Samsung Bright HMX.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Amazfit T-Rex: очікуваний “живучий монстр” серед смарт-годинників

В минуле

Київстар примусово переводить мільйон своїх абонентів на дорогі тарифи

В майбутнє

Також буде цікаво