Новини

Гнучкий Huawei Mate X отримає потужнішу версію на Kirin 990 5G

Під час конференції IFA 2019 Берліні виконавчий директор споживчого бізнесу Huawei Ю Чендун розповів , що компанія планує випустити гнучкий смартфон Mate X в жовтні або листопаді. В даний час проходять різні випробування майбутнього пристрою. Крім того, тепер повідомляється, що Huawei Mate X вийде в двох версіях.

На MWC був представлений варіант на базі чіпа Kirin 980. Нібито він вийде на ринок, але поряд з ним буде представлена більш просунута версія з чіпом Kirin 990, який представлений недавно . Однокристальна система Kirin 990 5G включає модем 5G Balong 5000 і тому забезпечує підтримку мереж 5G без використання зовнішніх чіпів. Крім того, він також підтримує подвійну архітектуру SA / NSA і частоти TDD / FDD.

Huawei Mate X

З точки зору ЦП Kirin 990 включає 4 потужних ядра Cortex-A76 (два з частотою 2,86 ГГц і два – 2,36 ГГц) і 4 енергоефективних Cortex-A55 з частотою 1,95 ГГц. Крім того, він поставляється з графічним прискорювачем ARM Mali G76. Його продуктивність збільшилася на 6%, а енергоефективність – на 20% в порівнянні з чіпом попереднього покоління.

Huawei Mate X

На кристалі Kirin 990 розміщений також нейропроцессорний модуль  з потужними ядрами на архітектурі Da Vinci і енергоефективним мікроядром. Процесор обробки зображень оновлений до Kirin ISP 5.0, є підтримка пам’ять LPDDR4X і флеш-пам’ять UFS 2.1 / 3.0. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button