Новини

Китайські виробники розробили новітню систему передачі даних

Компанії Vivo, Oppo і Xiaomi повідомили про створення інноваційної системи бездротової передачі файлів для користувачів по всьому світу. Нова технологія, що стала ініціативою «Об’єднання пірінгового обміну даними» («Peer-to-Peer Transmission Alliance»), забезпечує швидку передачу файлів між пристроями брендів в один дотик.


Ця система дозволить клієнтам цих трьох брендів легко передавати файли між мобільними пристроями без використання сторонніх додатків або здійснювати підключення до мережі. Технологія підтримує прийом і відправку широкого спектра документів: фотографій, відео, музики та інших форматів. Даний крок зроблений в очікуванні широкого розповсюдження 5G-мереж, коли передбачається збільшення середнього розміру файлів разом з розширенням різноманітності контенту.

Xiaomi-Vivo-Oppo

Vivo, Oppo і Xiaomi мають велику базу користувачів і таке партнерство принесе користь значній кількості споживачів у всьому світі. Для Vivo це можливість надати клієнтам унікальний, безпечний і швидкий спосіб бездротової передачі даних. Ми і надалі маємо намір підтримувати стратегічні ініціативи, які роблять комфортнішим життя наших користувачів по всьому світу.
Спарк Ні, старший віце-президент Vivo.

Бездротова система передачі файлів не вимагає підключення до інтернету. Технологія використовує Bluetooth для швидкого сполучення і технологію Wi-Fi P2P (Peer to Peer) для передачі даних. Середня швидкість передачі даних складає 20 МБ / с. Крім того, Wi-Fi P2P не перериває поточне Wi-Fi-з’єднання, дозволяючи користувачам залишатися в мережі під час передачі файлу.

Ця функція почне додаватися в смартфони виробників на різних ринках з лютого 2020 року.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button