Новини

Made for iPhone: смартфон з Купертіно отримає новий аксесуар

iPhone 11

Китайський виробник аксесуарів для смартфонів Anker анонсував світлодіодний спалах, розрахований на підключення до смартфонів Apple iPhone 11 і 11 Pro за допомогою кабелю Lightning. Важливою особливістю новинки є наявність сертифіката Made for iPhone (MFi). Про можливості швидкої появи на ринку спалахів з сертифікатом MFi, призначених для смартфонів лінійки Apple iPhone 11 стало відомо тільки нещодавно.


iPhone LED Flash

За словами Anker, спалах iPhone LED Flash працює зі стандартним додатком Apple для камер і зі сторонніми додатками для камер. Виробник стверджує, що його спалах світить «в два рази дальше і в чотири рази яскравіше», ніж вбудований.

Одного заряду акумулятора спалаху вистачає приблизно на 10 000 знімків. Для зарядки використовується роз’єм Lightning (а не вбудований кабель, який служить тільки для підключення до смартфону). У комплект поставки входить розсіювач для отримання більш м’якого освітлення. У корпусі спалаху є стандартне кріплення для штатива.

Спалах має з’явитися в продажу в січні за ціною 50 доларів.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Хіт продажів від Samsung скоро отримає наслідника

В минуле

Флагман з лінійки Galaxy Note отримав очікуваний Android 10

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle