Новини

YouTube посилив боротьбу з крадіжками чужого контенту

В інтернеті постійно виникають суперечки про порушення авторських прав. Тому розробники популярного відеохостингу YouTube презентували нову функцію для творців контенту, що спрощує вирішення питань із запозичення чужих фрагментів аудіо або відео.

YouTube

 

Нова функція доступна в якості опції «Допоміжна обрізка» в «Студії YouTube». Використовуючи маркери, можна встановити початок і кінець фрагмента, який викликав суперечки з боку правовласників, і видалити його. Фахівці працюють над поліпшенням функції, за допомогою якої автори каналів зможуть легко видаляти небажані відрізки відеороликів.

YouTube активно намагається співпрацювати з найбільшими правовласниками, але постійні претензії з їх боку і занадто жорстка політика звели всі старання відеохостингу нанівець. У липні майданчик оновив регламент, закликавши всіх правовласників конкретно вказувати, на якій хвилині та секунді фігурує спірний фрагмент.

У наступному році YouTube хоче додати ще кілька нових функцій, які допоможуть вирішувати питання з порушенням авторських прав. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button