Xiaomi сміливо експериментує з дизайном нових смартфонів

Зараз на головній

Redmi К30 став першим смартфоном Redmi та Xiaomi, який отримав врізану в екран фронтальну камеру. Спочатку вважалося, що екран оснащений одним овальним вирізом під здвоєну селфі-камеру, проте пізніше з’ясувалося, що це два окремих отвори.


Китайський інсайдер, який добре себе зарекомендував, під ніком Digital Chat Station на своїй сторінці в соціальній мережі Weibo повідомив, не називаючи своїх інформаторів, що Xiaomi працює над таємничим телефоном з одинарною фронтальною камерою, яка теж врізана в екран.

Інсайдер уточнює, що на відміну від Redmi K30, камера якого розташована в правому верхньому куті екрану, новий смартфон обладнаний селфі-камерою в лівому верхньому кутку екрану. Він також додав, що розмір отвору під фронтальну камеру буде більшим, ніж у Vivo X30. У смартфона Vivo фронтальна камера врізана в отвір діаметром всього 2,98 мм.

Xiaomi Mi 10

Джерело припускає, що мова йде про наступний флагманський смартфон компанії Xiaomi. З великою часткою ймовірності можна припустити, що це Xiaomi Mi 10. Даний інформатор також вказує на те, що в смартфоні буде використовуватися дисплей з частотою оновлення 120 Гц.

 

 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,083Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Колектори назвали тип боржників, з якими вони бояться працювати

Представник колекторської компанії, який захотів залишитися анонімним, заявив, що існує вид боржників, з якими бояться працювати навіть досвідчені «вибивателі...

Більше схожих статей