Новини

Xiaomi сміливо експериментує з дизайном нових смартфонів

Обговорення
Xiaomi Mi 10

Redmi К30 став першим смартфоном Redmi та Xiaomi, який отримав врізану в екран фронтальну камеру. Спочатку вважалося, що екран оснащений одним овальним вирізом під здвоєну селфі-камеру, проте пізніше з’ясувалося, що це два окремих отвори.


Китайський інсайдер, який добре себе зарекомендував, під ніком Digital Chat Station на своїй сторінці в соціальній мережі Weibo повідомив, не називаючи своїх інформаторів, що Xiaomi працює над таємничим телефоном з одинарною фронтальною камерою, яка теж врізана в екран.

Інсайдер уточнює, що на відміну від Redmi K30, камера якого розташована в правому верхньому куті екрану, новий смартфон обладнаний селфі-камерою в лівому верхньому кутку екрану. Він також додав, що розмір отвору під фронтальну камеру буде більшим, ніж у Vivo X30. У смартфона Vivo фронтальна камера врізана в отвір діаметром всього 2,98 мм.

Xiaomi Mi 10

Джерело припускає, що мова йде про наступний флагманський смартфон компанії Xiaomi. З великою часткою ймовірності можна припустити, що це Xiaomi Mi 10. Даний інформатор також вказує на те, що в смартфоні буде використовуватися дисплей з частотою оновлення 120 Гц.

 

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Київстар хоче більше заробляти на своїх абонентах: плани на 2020 рік

В минуле

Стартували продажі флагмана від Vivo

В майбутнє

Також буде цікаво