Новини

Молодий бренд готує девайс, який знищить Xiaomi Mi Band 4

Обговорення
Realme

У 2019 Realme розширила портфоліо своїх продуктів, випускаючи не тільки смартфони, але і кабелі, портативні акумулятори, чохли для смартфонів, рюкзаки і так далі. Зовсім недавно були випущені перші бездротові навушники Realme.


У наступному році одним з очікуваних нових напрямків роботи Realme стануть фітнес-браслети. Виконавчий директор Realme India Манхав Шет (Madhav Sheth) офіційно підтвердив, що Realme в даний час працює над створенням окремого підрозділу, який буде займатися пристроями для фітнесу. Запуск першого продукту нової лінійки запланований на початок наступного року.

Xiaomi Mi Band 4

Realme йде по стопах китайського технологічного гіганта Xiaomi і, як вважають фахівці, поступово стає одним з його головних конкурентів. Перший фітнес-браслет Realme буде конкурувати з Xiaomi Mi Band 4, а також з Xiaomi Mi Band 5, який теж вийде в першій половині наступного року.

Realme планує збільшити свою присутність в роздрібних магазинів до 35 000 до грудня 2020 року, тоді як зараз у компанії всього 10 000 магазинів-партнерів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Можливості екосистеми Huawei: 6 надзвичайно крутих та інноваційних фішок

В минуле

Xiaomi выпустила эксклюзивное приложение для смартфонов

В майбутнє

Також буде цікаво