Новини

Оголошено найшвидші смартфони в світі: топові місця отримав один бренд

Компанія AnTuTu опублікувала перші результати тестування швидкості завантаження даних на сучасних смартфонах. Враховувалися середня швидкість, затримка, максимальна швидкість завантаження і вивантаження та інші параметри.


Huawei P Smart 2020

Після врахування всіх результатів перше місце зайняв смартфон Huawei Mate 30 Pro 5G. Середня швидкість скачування і вивантаження становлять 125,52 Мбіт / с і 27,35 Мбіт / с відповідно. Варто відзначити, що це єдиний смартфон в рейтингу із середньою швидкістю завантаження понад 100 Мбіт / с. Його затримка становить менше 40 мс, а максимальна швидкість дорівнює 1206,96 Мбіт / с і 622,77 Мбіт / с відповідно.

Слідом за Huawei Mate 30 Pro 5G йде Huawei Mate 30 5G, який істотно поступився лідеру по середній швидкості, але показав рекордну максимально швидкість завантаження 1231,93 Мбіт / с. Середня затримка склала 41,53 с.

Смартфони Huawei визнали найшвидшими в мобільних мережах і по Wi-Fi

Третє місце дісталося Xiaomi Mi 9 Pro 5G. Потім один за одним йдуть Vivo NEX 3 5G, Vivo iQOO Pro 5G і Vivo iQOO Pro, але всі ці смартфони значно поступаються лідеру рейтингу. Смартфони, які не підтримують 5G, показали куди більш скромні результати, якщо говорити про середню швидкість.

Коли справа доходить до тесту швидкості в мережі Wi-Fi, то все залежить від різних чинників, таких як домашня архітектура, вбудований модем телефону, маршрутизатор і так далі.

Тест швидкості в мережі Wi-Fi

Але і в цьому випадку Huawei очолила рейтинг з трьома моделями Mate 30 Pro 5G, Mate 30 5G і Mate 30 Pro. Крім того, до першої десятки увійшли моделі Mate 20, Mate 20 Pro і Mate 30. Четверте місце зайняв Samsung Galaxy Note10 + 5G. У десятку потрапили Galaxy S10 + і OnePlus 7 Pro.

 

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button