Новини

Зарядка Baseus від Xiaomi може одночасно заряджати три девайси

Xiaomi розширила асортимент фірмових аксесуарів універсальним зарядним пристроєм для мобільних гаджетів. Новинка, що дебютувала під брендом Baseus, примітна не тільки високою потужністю, якої вистачить навіть для ноутбука, але і можливістю підзарядки відразу трьох пристроїв, а також доступною ціною.


Xiaomi випустила універсальну зарядку на 60 Вт для смартфонів і ноутбуків
Xiaomi випустила універсальну зарядку на 60 Вт для смартфонів і ноутбуків

Новинка оснащена трьома портами, здатними одночасно заряджати як смартфони, так і ноутбуки. Максимальна вихідна потужність роз’єму USB Type-C становить 60 Вт – за заявою виробника, блок живлення здатний повністю «заправити» 13-дюймовий MacBook Air за 90 хвилин. Пристрій підтримує стандарти Power Delivery 3.0, Quick Charge 4.0 та інші популярні протоколи швидкої зарядки, забезпечуючи сумісність із більшістю гаджетів.

При одночасному підключенні декількох апаратів електроніка точно визначає напругу і струм, необхідні для кожного з них, і підлаштовує вихідні значення, щоб збільшити ККД. Корпус ЗП виготовлений з термостійкого пластика. Передбачено захист від перенапруги, перевантаження по струму, статичної електрики, перегріву і короткого замикання. Вартість новинки, яка вже надійшла в продаж в Китаї, становить $ 21.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button