Новини

Чому власники смартфонів Xiaomi приречені на перегляд реклами, а користувачі OnePlus – ні?

У недавньому інтерв’ю генеральний директор OnePlus Піт Лау (Pete Lau) розповів про розвиток OnePlus як бренду, бачення свого продукту і дизайн своїх пристроїв.


За словами Піта Лау, OnePlus переносить всі кращі функції на свої наступні пристрої, що підвищує їх цінність. Велика кількість відмінностей між високоякісними мобільними телефонами і звичайними телефонами криється в деталях. Піт Лау стверджує, що якщо ви спробували екран з частотою оновлення 90 Гц, то ви не зможете повернутися до 60 Гц. Він провів аналогію з машинами: коли ви купуєте автомобіль за 1 млн. доларів США, то його головна особливість полягає не в потужності двигуна, а в деталях і якості виконання.

OnePlus-7-Pro

Йому також поставили запитання, чому OnePlus не використовує рекламу в своїй операційній системі Oxygen OS, як це роблять інші виробники, наприклад, Xiaomi в MIUI. Піт Лау заявив, що компанія приймає рішення, ґрунтуючись на тому, які враження отримають користувачі. Якщо реклама не дасть нічого корисного користувачам, то компанія не буде використовувати її.

Журналіст з Mydrivers уточнив, чи не впливає ця позиція на дохід компанії. Піт Лау заявив, що якщо смартфон хороший, то він принесе прибуток, при цьому він додав:

«У нас немає реклами, але ми можемо заробляти, продаючи свої пристрої трохи дорожче».

Лідер OnePlus також підтвердив, що телевізор OnePlus буде випущений в Китаї в наступному році.

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button