Новини

Акумулятори нових iPhone ледь доживають до кінця гарантії

Деградація акумулятора смартфона в процесі експлуатації, що призводить до зменшення його ємності, неминуча. Але в деяких випадках складається враження, що виробника не влаштовує природний темп старіння.


На форумах підтримки Apple і сайті Reddit недавно стали з’являтися скарги користувачів смартфонів iPhone X, які виявили, що час роботи цих пристроїв на одній зарядці впав до такого ступеня, що викликає думки про необхідність заміни батареї. За словами одного з потерпілих, його iPhone X відключається, коли в батареї залишається 20% заряду.

iPhone X

Компанія Apple у відповідь нагадала, що «звичайна батарея розрахована на збереження до 80% своєї початкової ємності при 500 повних циклах зарядки при роботі в нормальних умовах. Річна гарантія включає в себе гарантійне обслуговування несправного акумулятора. Якщо термін гарантії закінчився, Apple пропонує обслуговування акумулятора за плату».

Так що покупці пристрою вартістю близько 1000 доларів повинні бути готові до того, що по закінченню гарантійного терміну батарею доведеться міняти за свій рахунок. І станеться це, судячи зі скарг користувачів, менш ніж через два роки після покупки.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button