Новини

Найдоступніший 5G смартфон: битва між Redmi та Realme триває

Обговорення
Xiaomi Redmi K30: більше живих фото в двох кольорах

Минулого тижня Redmi анонсувала смартфон Redmi K30 5G, який повинен надійти в продаж тільки 15 січня наступного року. Він носить звання найбільш доступного 5G-смартфона, оскільки його ціна починається з позначки 285 доларів.


Однак ще до виходу Redmi K30 може втратити це звання, оскільки зовсім скоро очікується анонс Realme X50 5G з дуже схожими характеристиками і дизайном лицьової панелі.

Realme-X50

Директор по маркетингу Realme Сюй Ци Чейзом (Xu Qi Chase) опублікував фотографію, після аналізу якої шанувальники прийшли до висновку, що смартфон Realme X50 5G буде анонсований 5 січня цього року. Керівник Realme написав, що «до анонсу Realme X50 5G залишилося всього _ _ ​​?? днів». Між біговими доріжками шанувальники побачили число 20 і зробили відповідні висновки.

Поки що це тільки слух, бо сама Realme офіційно не називала конкретне число, обмежуючись інформацією про те, що смартфон представлять перед Китайським Новим роком.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

800 хвилин на місяць: новий тариф від нового мобільного оператора

В минуле

Названо найнадійніший месенджер, і це не Telegrame та Viber

В майбутнє

Також буде цікаво