Новини

Xiaomi роздає гроші користувачам смартфонів

Китайська компанія Xiaomi нещодавно розширила свою сферу діяльності. Тепер вона випускає не тільки смартфони та інші гаджети, але і програмне забезпечення. Так, сьогодні, 6 грудня 2019 року, корпорація випустила неймовірний додаток, який працює на будь-якому смартфоні і може бути абсолютно безкоштовно завантажено з Google Play. Він називається Mi Credit. У чому його переваги? Що ж, давайте розберемося!


Сервіс мікрокредитів від найбільшої компанії

Mi Credit – це програма, яка дозволяє отримати мікрокредит на покупку будь-якого аксесуара від Xiaomi. По суті, так само працює будь-яке інше мікрокредитне агентство, але пропозиція від провідної китайської корпорації набагато вигідніша. У разі, якщо ви повернете гроші вчасно, ніяких відсотків не нараховуватиметься.

Максимальний розмір кредиту – 1400 доларів, тобто близько тридцяти п’яти тисяч гривень. Скільки нададуть саме вам, залежить від безлічі факторів, у тому числі від доходів, які ви зможете підтвердити. Щоб оформити мікрокредит, не потрібно робити ніяких зайвих рухів. Просто встановіть програму, оформіть заявку і чекайте, поки її схвалять.

Головна перевага програми – те, що ви можете уникнути будь-якої паперової тяганини і всіляких перевірок, а також те, що ви отримуєте бажаний гаджет відразу і без переплат, в основному пов’язаних з кредитом. Від вас вимагається просто прийти в фірмовий магазин Xiaomi з чеком, який вам видасть додаток, і забрати те, що ви придбали.

Xiaomi

Деталі акції

Ви можете придбати практично будь-яку техніку і гаджети, що випускаються Xiaomi. Повний список ви можете подивитися на сайті компанії або в самому додатку. Там ви знайдете все, що вам необхідно:

  • Комп’ютери та ноутбуки
  • Телевізори
  • Смартфони
  • Планшети
  • Монітори
  • Акумулятори
  • Різні наручні гаджети, включаючи смарт-годинник
  • Безпровідні навушники

На жаль, на даний момент додаток працює тільки на території Індії. Це пов’язано з тим, що зараз Xiaomi активно розширюється саме на індійський ринок – дана країна активно розвивається, вона порівняно недавно остаточно позбулася бідності і тепер стала ласим шматочком для різних корпорацій. В інших країнах, включаючи як батьківщину Xiaomi – Китайську Народну Республіку – так і Україну, США, Європу і Росію, програма запрацює в 2020 році.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button