Новини

Android 10 ламає деякі смартфони: пропадає інтернет та можливість дзвінків

Компанія Sony, відповідно до оголошених раніше планів почала поширювати оновлення до свіжої версії операційної системи Android 10 для флагманських смартфонів Xperia 1 і Xperia 5. 


Прошивка з номером 55.1A.0.748 доступна для завантаження «по повітрю» користувачам Xperia 1 і Xperia 5 по всьому світу. Крім стандартних нововведень десятої версії ОС, апдейт додає листопадове оновлення безпеки Android. 

Sony Xperia 8

Що відбувається?

Як повідомляють очевидці, оновлення виявилося проблемним. Після установки у деяких користувачів повністю відключилися функції дзвінків і передачі даних по мобільній мережі, а «відкотитися» до попередньої версії ПО вже не вдається.  

Раніше компанія обіцяла випустити Android 10 ще для шести моделей. Але для них поновлення з’являться тільки на початку 2020 року і пізніше. Апдейти будуть доступні для Xperia 10, 10 Plus, XZ2, XZ2 Compact, XZ2 Premium і XZ3. 

Також виробник відзначив, що програмне забезпечення буде поширюватися поетапно. Точні терміни доступності можуть відрізнятися, в залежності від регіону і / або оператора. 

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button