Новини

Xiaomi почала роздавати гроші через свій додаток

Обговорення
Xiaomi

Xiaomi офіційно представила додаток Mi Credit. З його допомогою можна брати кредити не вище певної суми. Працює сервіс поки тільки в Індії, але найближчим часом його планують запустити і в інших країнах.


Ліміт досягає 100 000 індійських рупій, або приблизно $ 1400. Mi Credit співпрацює з п’ятьма небанківськими фінансовими компаніями, що мають право займатися кредитуванням, і Фінтех-фірмами.

Поки сервіс працює не по всій Індії. Але до наступного року Xiaomi планує розширюватися. Додаток вже доступний в магазинах Google Play, Xiaomi App та GetApps для Android-смартфонів.

За задумом компанії, Mi Credit повинен полегшити процес отримання кредиту без тривалої паперової тяганини. Індію компанія вибрала тому, що бачить величезний потенціал у споживчому секторі країни. Інформації про точні терміни запуск програми в інших країнах поки немає.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

З’явився новий найкращий камерафон на ринку

В минуле

Вийшов рекордно дешевий смартфон на Snapdragon 855+

В майбутнє

Також буде цікаво