Новини

Huawei P20 і P20 Pro отримали важливе оновлення ПЗ

Обговорення
Huawei P20

Компанія Huawei почала поширювати для флагманських смартфонів минулого року, Huawei P20 і P20 Pro, свіже оновлення прошивки.


Воно стосується пристроїв з встановленою стабільною оболонкою EMUI 9.1. Одночасно Huawei продовжує тестувати EMUI 10 на основі операційної системи Android 10 для Huawei P20 і P20 Pro.

Оновлення виправляє важливу проблему з несумісністю мереж. Користувачі раніше не могли здійснювати дзвінки VoLTE і VoWiFi HD у ряду операторів.

Також апдейт включає жовтневе виправлення безпеки Android, яке містить виправлення для трьох серйозних і дев’яти особливо небезпечних вразливостей, виявлених в смартфонах Huawei і Honor.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung випадково випустив Android 10 раніше очікуваного

В минуле

Головний конкурент Xiaomi Mi Band 4 навчився корисному трюку

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

  • http://facebook.com/profile.php?id=100001075978785 Volodymyr Priadko

    у ряду операторів.

    Мовні покручі ще ті

Комментарии для сайта Cackle