Новини

Sony готує новий флагманський смартфон зі Snapdrgon 865 та 4К OLED

Sony Xperia 5

Незважаючи на слабкі фінансові показники мобільного підрозділу, компанія Sony не зупиняє розробку нових моделей смартфонів. Характеристики перспективної флагманської моделі, позначеної індексами K9110 і K9170, сьогодні спливли в Мережі.


Перелік характеристик починається однокристальною платформою Snapdrgon 865 – що явно вказує на флагманський статус новинки. В якості ОС закономірно використовується Android 10, обсяги оперативної та вбудованої флеш-пам’яті склали 8 і 128 ГБ відповідно.

Дисплей OLED характеризується діагоналлю 6,5 дюйма, а його роздільна здатність – 3840 х 1644 пікселів. Також видно ємність акумуляторної батареї (4120 мА · год), наводяться габарити і маса пристрою – 167 х 72,1 х 9,2 мм і 187 грамів.

Sony

На жаль, даних про камери немає. Швидше за все, це саме вони приховані за сірим прямокутником. Можливо, джерело хотіло зберегти інтригу, і камери моделі сильно здивують своїми можливостями. А може бути, там просто нічим хвалитися. Як би там не було, подробиць про камерах ще належить дочекатися.

Що ж стосується дати прем’єри, то Sony K9170 дебютує, швидше за все, на виставці MWC 2020 на кінці лютого.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Підтверджено довгоочікувані функції в iPhone 2020

В минуле

Xiaomi Mi 10T оказался лучше флагманов Samsung

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle