Новини

Як зашвидко зламається гнучка Motorola RAZR: відповідь виробника

Складаний смартфон з гнучким екраном Motorola RAZR 2020 представили в четвер вранці, а шлейф подробиць про нього тягнеться досі. На цей раз нові дані про модель повідав Лю Цзюнь (Liu Jun) – виконавчий віце-президент Lenovo Group of China.

Новин – дві. Перша: в компанії впевнені в тому, що типові неприємності складних екранів, виявлені у того ж Samsung Galaxy Fold, обійдуть RAZR 2020 стороною. Lenovo не сумнівається ні в якості екрану, ні в механізмі розкриття. За даними Лю Цзюня, дисплей смартфона витримує не менше 100 000 циклів розкриття і закриття. Цього має вистачити на весь термін служби пристрою – і ще в запасі залишиться.

Motorola RAZR

Друга новина: у розкладачки буде поліпшена версія з підтримкою 5G, і вона з’явиться у продажу в Китаї (RAZR 2020 року, нагадаємо, на даний момент є ексклюзивом північноамериканського оператора Verizon). Якщо взяти до уваги, що RARZ 2020 побудований на SoC Snapdragon 710, то можна думати, що варіант з 5G буде побудований на Snapdragon 735 з інтегрованим модемом 5G. Покращений варіант RAZR 2020 можуть представити на виставці CES 2020 на початку січня або трохи пізніше – на MWC 2020 на Барселоні в кінці лютого.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button